O nas

O nas

TK Maxx to sieć sklepów oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach.

TK Maxx jest częścią spółki TJX Europe, która posiada obecnie 540 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Niemczech i Austrii. Spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, posiadającą 3300 sklepów w 8 krajach.

Jak robić zakupy w TK Maxx?

Zmień się w poszukiwacza przygód, doświadczeń, a przede wszystkim modowych perełek już od momentu wejścia do sklepu. Kieruj się zasadą „bezkresnych możliwości”! Często znajdziesz u nas towar, którego nawet nie szukałeś, a będzie Ci służył!

Jak to robimy?

TK Maxx dba o najwyższą jakość stale zmieniającej się oferty znanych marek i projektantów w cenach zawsze do 60% niższych od regularnej ceny sprzedaży w Polsce i na świecie.
Wspieranie różnorodności i zachęcanie do akceptacji

Pracownicy TJX Europe mieszkają i pracują w różnych miastach, miasteczkach i wsiach od Aberdeen w Wielkiej Brytanii do Zabrza w Polsce.  Wierzymy, że każda osoba wnosi ze sobą coś wyjątkowego do naszej kultury — różnorodność doświadczeń, płci, pochodzenia, wieku, poglądów i wiele innych ważnych cech.  W TJX różnorodność nie jest czymś, co tylko odhaczamy na liście kontrolnej. Jest czymś, z czego jesteśmy dumni i co celebrujemy.
 
W samym centrum naszej kultury jest traktowanie wszystkich naszych klientów i pracowników z godnością i szacunkiem. Szczycimy się długą historią doceniania różnorodności jako sprzedawca i pracodawca.  Dążymy do budowania w naszej firmie środowiska opartego na akceptacji różnorodności i odzwierciedlającego wspaniałą różnorodność naszych klientów wszędzie, gdzie prowadzimy działalność.  
 
Jako firma bardzo poważnie podchodzimy do swoich obowiązków w tym zakresie — dowiedz się więcej.