HELLO ZIELONA GÓRA – PIERWSZY TK MAXX JUŻ OTWARTY!

13 października 2016 r. o godz. 9:00 TK Maxx otworzył swój pierwszy sklep w Zielonej Górze, w Pasażu Tesco przy ul. Energetyków 2A.

Markowe płaszcze, stylowe buty i szale, parasole, termosy i ciepłe koce – w pierwszym sklepie TK Maxx w Zielonej Górze klienci odkryli wszystko, co niezbędne, by przejść przez nadchodzącą zimę. Na 1523 m² nowego sklepu znalazło się aż 6 działów: moda damska, moda męska, produkty dla dzieci, akcesoria, obuwie i dział dla domu. Najwięksi miłośnicy trendów i niepowtarzalnych okazji przed witryną sklepu pojawili się jeszcze przed oficjalną godziną otwarcia – było na co czekać, wszystkie stylowe perełki w TK Maxx dostępne są w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie – i to przez cały rok!

W dniu otwarcia, poza okazyjnymi cenami i tysiącami jesienno-zimowych trendów, na klientów czekało wiele atrakcji. Najważniejszą z nich był konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, w którym do wygrania były karty upominkowe na zakupy w TK Maxx o wartości 100, 500 oraz aż 700 złotych! Łącznie w TK Maxx w Zielonej Górze zwyciężyło aż 29 osób! Dodatkowo, klienci mieli okazję wziąć udział w konkursie Fotobudka, robiąc sobie zabawne zdjęcia i publikując je na swoich profilach na Facebooku lub Instagramie.