Jak to robimy?

TK Maxx dba o najwyższą jakość stale zmieniającej się oferty znanych marek i projektantów w cenach zawsze do 60% niższych od regularnej ceny sprzedaży w Polsce i na świecie.

Prawdziwa wartość dla naszych klientów

TK Maxx opiera się na modelu „Off-Price”, czyli sprzedaży produktów w okazyjnych cenach. Wartość to dla nas połączenie mody, marki, jakości i ceny. W przeciwieństwie do tradycyjnych sklepów oferujących sprzedaż detaliczną, zazwyczaj nie organizujemy promocji, wyprzedaży i nie udzielamy rabatów. Codziennie jednak dostarczamy znane marki i produkty od projektantów w cenach zawsze do 60% niższych od regularnej ceny sprzedaży w Polsce i na świecie. Nie jesteśmy jednak outletem. Tego typu sklep zwykle sprzedaje produkty od jednego producenta. My działamy na innej zasadzie – oferujemy marki od tysięcy sprzedawców z całego świata.

Regularne ceny sprzedaży są zawsze otrzymywane i potwierdzane przez naszych sprzedawców, z którymi współpracujemy. Dodatkowo, aby zapewnić należytą ochronę interesów konsumentów, ściśle współpracujemy z odpowiednimi instytucjami.

Kupujemy z głową, tak jak Ty

Nasi klienci przez cały rok polują na aktualne, markowe trendy dla całej rodziny, jak również na akcesoria, kosmetyki i wyposażenie domu. Produkty kupujemy zarówno od sprzedawców z dużych sieci i domów mody, jak i wschodzących marek i sprzedawców znanych z zamiłowania do mody i wyjątkowych kolekcji. Niektóre produkty tworzone są tylko dla nas, abyśmy mogli naszym klientom zaoferować wyjątkową ofertę produktów wysokiej jakości w przystępnej cenie. Nasi kupcy dbają o to, aby w sklepie zapewnić różnorodność kolorów, stylów i tkanin, aby nasi klienci zawsze mieli szeroki wybór. Nasi kupcy wykorzystują świetne okazje i są przedsiębiorczy. Mają świetne oko do marek, modowych perełek, jakości i posiadają duże umiejętności pozwalające im wynegocjować najniższą cenę, aby pozwolić naszym klientom zaoszczędzić na zakupach. Zdarza się, że podczas podróży po świecie, nasi kupcy wprost nie mogą się oprzeć pokusie kupienia niesamowitych produktów, które wypatrzą. W ten sposób kupowane jest na przykład rżnięte szkło w Polsce, luksusowy kaszmir i wełna merino we Włoszech oraz wysokiej klasy kosmetyki na całym świecie. Szukając okazji, nasi kupcy zawsze dbają o to, żeby upolować produkty, który są markowe, modne, jakościowe i przystępne cenowo.