HELLO TYCHY! WIELKIE OTWARCIE PIERWSZEGO SKLEPU TK MAXX W TYCHACH

21 marca 2018

Już 21 marca o 9:00 do Tychów zawita pierwszy sklep TK Maxx, który zostanie otwarty w nowo powstałym centrum handlowym Gemini Park Tychy przy ulicy Towarowej 2. Pod jednym dachem klienci znajdą modę damską, męską i dziecięcą, a także obuwie, akcesoria, oraz produkty dla domu od znanych marek i projektantów. Wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

W dniu otwarcia na klientów TK Maxx czekać będą wyjątkowe atrakcje, m.in. konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych! Dodatkowo, na terenie Gemini Park Tychy będzie można sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx w konkursie „SZKLANA KULA”. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 3 wybrane pytania, aby wygrać kartę upominkową o wartości 20 zł do wydania w dniu otwarcia.

Dostawy asortymentu trafiają do sklepów TK Maxx aż kilka razy w tygodniu, dzięki czemu mieszkańcy Tychów będą mogli regularnie odkrywać nowe skarby. Na sklepowych półkach, z racji zbliżającej się wiosny, pojawią się zwiewne spódnice, kwieciste dodatki, stylowe torebki w modnych odcieniach, męskie marynarki i sportowe buty. Nie zabraknie też wysokiej jakości produktów dla dzieci czy artykułów do dekoracji wnętrz.