Hello Lubin

HELLO LUBLIN! WIELKIE OTWARCIE DRUGIEGO TK MAXX W LUBLINIE

Już 27 września o g. 10:00 w centrum handlowym SKENDE Shopping otworzy się drugi w Lublinie sklep TK Maxx. Pod jednym dachem na klientów czekać będą skarby od znanych marek w sześciu działach tematycznych: moda damska, moda męska, akcesoria, obuwie, produkty dla domu oraz produkty dla dzieci! Wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

Dzień otwarcia nowego sklepu TK Maxx wypełni wiele atrakcji, m.in. konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych! Wierni fani marki będą mieli również okazję sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx w konkursie „Szklana Kula”. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania, aby wygrać kartę upominkową o wartości 15 zł!

Do dyspozycji mieszkańców, którzy chcą odwiedzić nowy TK Maxx będzie specjalny bus, który będzie dowozić klientów z centrum Lublina do SKENDE Shopping w okresie 27-30 września – trasę busa można sprawdzić pod linkiem*.

Dostawy asortymentu trafiają do sklepów TK Maxx aż kilka razy w tygodniu, dzięki czemu mieszkańcy Lublina i okolic będą mogli regularnie odkrywać nowe skarby. Na sklepowych półkach znajdą m.in. płaszcze i kurtki idealne na jesień, torby na każdą okazję (kopertówki, plecaki, walizki, kosmetyczki w każdym rozmiarze, walizki, plecaki podróżne), a także stylowe botki i trampki. Nie zabraknie również perełek wnętrzarskich między innymi przytulnych poduszek czy przydatnych kuchennych akcesoriów. W TK Maxx każdy znajdzie coś dla siebie! 

*godziny przejazdu mogą różnić się w zależności od natężenia ruchu