Zostań mistrzem obdarowywania

Nasze odliczanie do zakupu świątecznych prezentów trwa! Tysiące markowych artykułów w atrakcyjnych cenach regularnie trafia do naszych sklepów. W TK Maxx znajdziesz prezenty dla wszystkich – smakoszy i miłośników luksusu po entuzjastów gadżetów i amatorów dobrych kosmetyków. Mamy wyroby delikatesowe idealne do komponowania koszy świątecznych i oryginalne bożonarodzeniowe babki z bakaliami oraz całe mnóstwo luksusowych skórzanych rękawiczek, kaszmirowych swetrów i markowej elektroniki, od słuchawek po bestselerowe drony, nie wspominając już o olśniewających produktach do pielęgnacji urody – wszystko do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Dzięki regularnym bajecznym dostawom trwającym aż do Wigilii znajdziesz wymarzone prezenty, które Twoi bliscy… pokochają!

UWAGA KONKURS!

Do wygrania wyjątkowy prezent, który pozwala doświadczyć „Prawdziwie Białych Świąt”! Każdy, kto w okresie od 27 listopada do 10 grudnia wejdzie na profil Facebook TK Maxx i w komentarzu pod postem konkursowym napisze z kim i dlaczego chciałby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, ma szansę na wygraną!

„Prawdziwie Białe Święta” to impreza pełna zimowej magii i świątecznych atrakcji dla laureatów konkursu oraz ich znajomych i rodziny, któraodbędzie się w wyjątkowej lokalizacji w okolicach Warszawy już 15 i 16 grudnia (piątek-sobota). Wszelkie koszty związane z udziałem w akcji dla wszystkich uczestników imprezy pokrywa TK Maxx. 

Regulamin akcji dostępny jest pod linkiem: http://tkmaxx.pl/warunki-korzystania-ze-strony